Jméno:

Heslo:


 

Dobré časy

Hruškovice Žufánek 500ml je jemný 45% ovocný destilát, vyrobený z hrušek Williams.

Charakteristické vlastnosti této lahodné odrůdy dodávají destilátu dlouhotrvající chuť po máslových hruškách.

Při přípravě kvasu a samotné výrobě je dodržován stejně pečlivý postup jako u naší slivovice. Ty nejkvalitnější hrušky odrůdy Williams pocházející výhradně z moravských ovocných sadů. Zvláštní důraz je kladen na speciálním způsobu jejich kvašení, díky kterému má destilát všechny aromatické a chuťové prvky.

Kachní paštika s uzenými kachními prsy 150g - Kachní paštika v sobě skrývá celou kachnu a několik dní příprav a práce. Kachní prsa na několik dní naložíme do solného láku, pak je citlivě zaudíme, přidáme k nim zbytek masa z kachny, kachní játra, vyškvařené kachní sádlo, česnek – a paštika s jedinečnou chutí je na světě! Skvěle doplní těžší červená vína a bylinné destiláty.

Čokoláda Lesní plody + Jogurt 80g - Luxusní ručně vyráběná cuvéé čokoláda, která je složena z mléčné čokolády, bílé čokolády, tmavé čokolády, lyofiliované třešně, černého rybízu, maliny a jahody..

Kornout Pistácie pražené solené 200g - Pistácie jsou syté, nikoli však tučné. Jsou velmi vhodné i při dietách, kde si kontrolujete množství kalorií.

Čaj English Breakfast - Bio a Fairtrade čistý cejlonský černý čaj špičkové kvality.

Obchodní podmínky